کنسرت هنرجویان آموزشگاه موسیقی چکاد ویژه موسیقی کودکان-شهریورماه 1398

کنسرت هنرجویان موسیقی کودک آموزشگاه موسيقي چكاد،
جمعه هشتم شهريور ماه 1398، در سالن سینمای دهکده المپیک با حضور خانواده هنرجويان و علاقه مندان برگزار شد.

در اين كنسرت هنرجویان موسیقی کودک(ارف) و همچنین نوازندگان ساز در رده سنی کودک، در قالب 3 گروه به سرپرستی اساتید محترم موسیقی کودک آموزشگاه موسیقی چکاد، خانم ها محبوبه بهزاد اول، رعنا جودکی و شهرزاد افشار و همراهی گروه کُر کودکان به سرپرستی استاد رعنا جودکی، با سازهاي بلز، فلوت، زايلوفون، متالوفون و سازهاي كوبه اي، و همراهي پيانو، سنتور، قانون و تنبك، به اجرای قطعات مختلفي در حوزه موسيقي كودك براي مخاطبان پرداختند كه با استقبال بسیار خوب علاقه مندان روبه رو شد. سپس گروه موسیقی ایرانی کودکان به سرپرستی استاد حسین قاسم پور و همراهی گروه کُر به سرپرستی استاد رعنا جودکی به اجرای قطعاتی پرداختند.

در پايان نیز گواهي پایان دوره فارغ التحصيلان دوره آموزش موسيقي كودكان (ارف ) و لوح تقدیر از هنرجویاني كه در كنسرت به اجراي موسيقي پرداختند توسط مدیرمسئول آموزشگاه و اساتيد به هنر جویان اعطا شد.

لازم به ذکر است آموزش كودكان در سياستگذاري هاي آموزشگاه چكاد همواره از اهميت و اولويت ويژه ای برخوردار بوده است زیرا زمانیکه كودكان در اركستري كه هر كدام نقش و مسئوليتي به عهده دارند ساز مي زنند و براي كسب نتيجه گروهي مطلوب ساعت ها به تلاش و تمرين مي پردازند، علاوه بر رشد درك و مهارت هاي موسيقايي و نوازندگي، منجر به بالا رفتن تمركز و اعتماد به نفس و رشد و بلوغ اجتماعي كودكان خواهد شد.

 

(جهت دانلود عکس ها بر روی تصاویر کوچک کلیک راست بفرمایید.)

(جهت مشاهده عکس ها در سایز تمام صفحه، بر روی تصاویر کلیک نمایید.)

رای بدهید