مدرس ارف و سه تار

فارغ التحصیل رشته موسیقی ایرانی از دانشگاه هنر تهران

مونا سیمیاری ساز سه تار را نزد اساتیدی از جمله مسعود شعاری، حسین مهرانی و بهنام وادانی فراگرفت و تحصیلات خود را در زمینه نوازندگی این ساز در دانشگاه هنر تهران پی گرفت.

قابل ذکر است ایشان دارای گواهینامه بداهه نوازی زیر نظر دکتر محمدرضا آزاده فر می باشد و اجراهای متعددی به همراه گروه های مختلف موسیقی داشته است که از آن جمله می توان به اجرا در جشنواره موسیقی فجر به همراه گروه آیین و کسب مقام سوم گروه نوازی (۱۳۸۷) و اجراهای متعدد دیگر به همراه گروه های آیینه، شروند، هه رمان، گروه سازهای سنتی فارابی، گروه عرفان و گروه گهر و... نام برد.

ایشان علاوه بر نوازندگی ، به صورت تخصصی در زمینه موسیقی کودک فعالیت های مختلفی اعم از پژوهشی، آموزشی، آهنگسازی، تالیف و غیره داشته است. وی همچنین در کارگاه های آموزش موسیقی کودک دانش آموختگان کارل ارف کارگاه روش تدریس فلوت ریکوردر با استفاده ابزارهای دیجیتالNMAA دبی به تکمیل دانسته ها و تجربیات خویش در این زمینه پرداخته است.

ایشان سالها سابقه تدریس موسیقی کودک و همچنین برگزاری دوره های آموزشی برای مربیان موسیقی کودک را دارد. از دیگر فعالیت های مونا سیمیاری در زمینه موسیقی کودک می توان به آهنگسازی و تنظیم قطعات برای کودکان، ابداع بازی های موسیقیایی و برگزاری دوره های کمک آموزشی زبان به کمک موسیقی کودک اشاره نمود.

وی همچنین مجموعه کتب مشق موسیقی برای کودکان ۴ تا ۷ سال را تالیف و منتشر نموده است و کتابی با عنوان «آموزش فلوت ریکوردر» و همچنین « فلش کارت های کمک آموزشی موسیقی کودکان» را در دست چاپ دارد.

از آثار پژوهشی ایشان نیز می توان به «روش های مدرن آموزش و فراگیری موسیقی کودک» و اثری دیگری با عنوان «تدوین روش جدید تدریس موسیقی کودک برای اساتید» نام برد.

 

آشنایی با ساز سه تار

آشنایی با دوره موسیقی کودک (ارف)

اساتید سه تار در آموزشگاه موسیقی چکاد

اساتید موسیقی کودک(ارف) در آموزشگاه موسیقی چکاد

نشانی: تهران(غرب)، بلوار مرزداران، 

           ابتـدای خیـابـان آریـافــر،

          ساختمان نگین خلیج فارس، طبقه 4 

تلفن : 44245641-44246229 (021)

ایمیل: info@chakadmusic.com